modlitba ll.

(úvodní slova v toltéckém průvodci ke svobodě a radosti)

Prosím, pomodlete se se mnou. Nejprve si přečtěte slova modlitby, pak zavřete oči a v duchu si toto malé cvičení sami odříkejte. Kdykoli se budete cítit osamělí nebo nemilovaní, zopakujte si tento rituál modlení a opět získáte rovnováhu.

Věnujte pozornost dýchání. Pociťujte, jak je dýchání radostí. Dýchání naplňuje největší potřebu člověka. Když uspokojíme potřebu, pociťujeme radost.

Uvědomujte si silné spojení mezi plícemi a vzduchem. Prosté dýchání nám stačí, abychom byli šťastní. Tuto radost ze silného spojení mezi plícemi a vzduchem můžete vnímat naprosto vždy. Toto spojení představuje lásku. Když archanděl tvořil lidi, dal jim do vzduchu dar lásky. Tento dar naplňuje při dýchání celou vaši bytost a uvědomujete si jev v každé buňce těla, v každé emoci své mysli a v každém kousku světla, z něhož jste stvořeni.

                                     

 

DNES TĚ, OTČE (MATKO) BOŽÍ, ŽÁDÁME, ABYS K NÁM PŘIŠEL A BYL STÁLE S NÁMI. NABÍZÍME TI SVÉ OČI, HLAS A RUCE. PROSÍME TĚ - SDÍLEJ SVOU LÁSKU S NÁMI, VŽDYŤ PATŘÍME K SOBĚ.

V KAŽDÉM SMĚRU A ROZMĚRU, OD ELEKTRONU KE HVĚZDÁM, OD HMOTY K DUCHU, OD KAŽDÉ EMOCE K ENERGII SVĚTLA, BOŽE, POMÁHEJ NÁM, ABYCHOM BYLI JAKO TY A MILOVALI SE BEZ PODMÍNEK. POMÁHEJ NÁM, ABYCHOM SE MĚLI RÁDI TAKOVÍ, JACÍ JSME - BEZ POSUZOVÁNÍ, PROTOŽE KDYŽ ZAČNEME SOUDIT, ZJISTÍME, ŽE JSME VINNI, A PAK MUSÍME BÝT POTRESTÁNI A TÍMTO TRESTEM TRPĚT. POMOZ NÁM BÝT JAKO TY, PŘIJÍMAT VŠECHNO TAKOVÉ, JAKÉ TO JE, MILOVAT, JAK MILUJEŠ TY = BEZ PODMÍNEK.

LÁSKA MĚNÍ CELÝ SVĚT. LÁSKA JE TVOJE SKUTEČNÉ JMÉNO A MY JSME TVOJE DĚTI, JSME PROTO TAKÉ LÁSKA.

OTČE (MATKO) BOŽÍ, POMOZ NÁM BÝT JAKO TY. AMEN.