jak funguje výklad?

 

Věštění z karet - jak je možné, že to funguje?

Láká vás tajemné věštění z karet? „Čertovy obrázky“ mají své nezpochybnitelné kouzlo, možná však pochybujete o pravdivosti toho, co vám mohou prozradit. Vždyť jde přece o něco zdánlivě natolik ponechaného náhodě, že lze jen stěží věřit tomu, že by to skutečně mohlo fungovat. Prozradíme vám, jak to s kartami doopravdy je a jak je možné, že říkají pravdu.

Věštění z karet - jak je možné, že to funguje? (obrázek)

19. 3. 2012 –  Způsobů věštění existuje bezpočet způsobů, některé jsou však populárnější a známější než jiné. Mezi ně patří kromě astrologie a sestavování horoskopu také kartářství, přestože v dnešní moderní době vám určitě spousta vašich přátel a blízkých bude ochotna přísahat, že jde o bezmezné šarlatánství. Nevěřte však všemu, co zní na první pohled logicky - i karty totiž mají své zákonitosti, byť utajené a esoterické! 

Věštění z karet je založeno na jedné ze základních esoterických pravd, která říká, že nic, co se na světě děje, není náhodné. Všechno má svoji příčinu, a ta může být buď zjevná, nebo skrytá. Vykládání z karet pracuje právě s těmito skrytými souvislostmi, které nám mohou prozradit o dějích a událostech v našem životě mnohem víc, než na co bychom přišli svým běžným rozumem a logikou. 

Když si ze zamíchaného balíčku vytáhnete jednu nebo více karet, nerozhodujete se svou hlavou, ale skryté síly neomylně vedou vaše ruce přesně tím směrem, kam je potřeba. To platí i v případě, že si karty nevykládáte vy sami, ale tahá je za vás někdo jiný. Důležité je vždy především soustředit se při tahání co nejpozorněji na otázku, na kterou si přejete znát odpověď. Neviditelné síly zařídí, že se vaše podvědomí propojí s rukou sahající po kartě a že vám ve výkladu vyjde právě a přesně to, co je pro vás v dané situaci nejvýstižnější. 

Tato zákonitost bývá často patrná při opakovaných výkladech na stejnou nebo podobnou otázku, třeba s odstupem nějaké doby. Velmi často se stává, že se ve výkladech opakovaně objevují stejné nebo významově velmi podobné karty, které tím jasně říkají, že tato záležitost je opravdu důležitá a zasluhuje si dlouhodobější pozornost. 

Výklad karet tedy možná na první pohled může vzbuzovat pochybnosti, ale dle zkušeností jde o jeden z nejspolehlivějších a nejosvědčenějších způsobů věštění, oblíbený u lidí věnujících se esoterice již po staletí.

Článek pro vás připravila astroložka Ljuba.